10 lipca 2017

Systematyka żuczków


Łatwo zauważyć że kryształowe skarabeusze od Swarovskiego zupełnie mnie zauroczyły, ale czy wiedzieliście, że część z nich sprowadziłam sobie specjalnie aż z Ameryki? Wybór żuczków na polskim rynku był jak dla mnie zbyt ubogi. Sama przesyłka wzbudziła wiele emocji- wiele rzeczy robiłam pierwszy raz, nawiasem mówiąc takie pierwsze razy są bardzo rozwijające ;) 
Poniżej wszystkie żuczki z serii limitowanej - nie zanosi się na koleją amerykańską dostawę, ale niczego nie wykluczam ;) 


1. Delikatnie błękitny Scarab Bead, Aquamarine AB.


2. Lekki fiolet Scarab Bead, Amethyst AB.


3. Idący bardziej w jasną zieleń niż europejski kuzyn o tej samej nazwie Scarab Bead, Crystal Scarabaeus Green. Jako jedyny z za morskich żuczków ma szary, przejrzysty brzuszek.


4. Turkusowy Scarab Bead, Emerald AB.


5. Mocno metaliczny Scarab Bead, Jet AB.Nie zapominając o naszych pięknych krajowych żuczkach dodam, że metaliczny, szary to Silver Night, czarny ma krótka nazwę Jet, a przejrzysty kryształowy z mieniącym się pancerzem to Crystal AB
Czy masz już swojego ulubieńca?


3 komentarze :

 1. Jak dla mnie ulubieniec to byłby żuczek nr 2 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Decyzja który najpiękniejszy mnie przerasta, jednak na bransoletkę wybiorę srebrny - w biało-srebrnej świetlistej kompozycji....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też ;) Dlatego nie wybrałam najpiękniejszego, tylko ulubionego. Aktualnie to zdecydowanie letni 'Jet Ab' (5)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...