18 sierpnia 2018

Chwostowy zawrót głowy

To prawdziwe chwostowe szaleństwo - wszystkie prezentowane kolczyki są dla jednej kobiety. Chwosty zostały wybrane przez zamawiającą i w wolnej chwili razem pochyliłyśmy się nad moją koralikowa kolekcją i dobierałyśmy pasujące zestawy kolorystyczne. Nitkowe miotełki mają długość 8cm, a w dotyku są aksamitnie i gładkie. 

chwostowe kolczyki zielone szmaragdowe

Szmaragdowe, ciemne zielone z opaską z magicznie mieniących się koralików. Zestaw tworzą najmniejsze koraliki Toho 15o Higer Mettalic Jungle Bug, Gold Lustred Topaz, gold lined aqua oraz amerykańskie Miyuki Matte Metallic Iris Light Gold o satynowym wykończeniu.

Ręcznie robione kolczyki chwosty koralikowa obręcz

wyjątkowe rękodzieło kolczyki opaska z koraliczków

srebrne bigle otwarte 925

Brązowy zestaw miał być jak najbardziej codzienny, matowy i nie błyszczący. Wybrałyśmy więc czerwono-różowe Semi Glazed Rainbow Dark Red, lekkie różowe Transparent Frosted Rosaline, krystaliczne Inside Color Crystal Rose Gold Lined oraz bliżej nieokreślone fioletowo-bursztynowe Transparent Rainbow Frosted Dark Topaz.

Kolczyki na co dzień brązowe chwosty

brązowe kolczyki chwosty miotełki długie 8cm

codzienne kolczyki ozdoby biżuteria

Czerwone chwosty były dla nas niemałym zaskoczeniem, na zdjęciach sklepu internetowego miały ciemną, głęboko bordową barwę. W rzeczywistości okazały się intensywnie czerwone. Postawiłyśmy na szaleństwo czyli chabrową koralikową opaskę z matowych Semi Glazed Navy Blue oraz błyszczących Silver Lined Cobalt. Planem awaryjnym dla tych chwostów jest ich skrócenie - myślę, że w wersji krótkiej będą bardzo uroczymi miotełkam.

Chabrowe czerwone kolczyki chabry i maki

czerwone chwosty odważne kolczyki

rękodzieło biżuteria wrocław hand made chwosty czerwone

Chwosty zawiesiłam na otwartych biglach ze srebra - możliwie wysoko - a i tak bardzo przyjemnie ocierają się o obojczyk, kiedy przekrzywi się głowę :) Generalnie polubiłam chwosty i dla siebie planuję wersję srebrzystą w najbliższej przyszłości.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...