27 sierpnia 2018

Leśny duszek

Jeśli trafię kiedyś do zaczarowanego lasu, będzie z pewnością pełen takich latających duszków. Każdy koraliczek skrzydła mieni się przecudnie, a szkiełko na grzbiecie rzuca śliczne refleksy światła. Takie małe dzieło sztuki w mojej ulubionej tonacji kolorystycznej - leśnej. Prezentowana ważka jest zawieszką naszyjnika - długiego czy krótkiego? To już zależy od nastroju/stroju właścicielki ;)
 
zawierzka owad ważka leśne kolory

Piękną rewię leśnych barw zapewniają drobniutkie koraliki Toho 15o Higher Metallic June Bug, Higher Metallic Pandora, Gold Lustered Hydgrangea oraz Gold Lined Rainbow Aqua. Za grzbiet służy fasetowane szkiełko w kształcie markizy o tajemniczym odcieniu szmaragdu, a ciemne, owadzie oczy pięknie imitują koraliki Fire Polish 4mm Iris Rainbow.

Zawieszkę w kształcie ważki powiesiłam na sznurku, który dodatkowo ozdobiłam koralikami. Sznurek ma wręcz magiczne właściwości - jego długość można regulować dowolnie. Zawiesimy ważkę na wysokości pępka w luźniej wakacyjnej stylizacji lub wysoko na dekolcie, gdzie przyciągnie każde spojrzenie. Wplecione koraliczki kolorystycznie zawiązują do zawieszki, a płynną regulację umożliwia krótki splot makramy. Baaardzo praktyczne.

Zawieszka ręczie robiona ważka koraliczki

Taka ważka nie powstałaby bez fantazyjnych wytycznych klientki: "Kolory takie magiczne, leśne. Znaczy metaliczne zielone, fioletowe, granatowe. No taka cudnista". Po takim opisie nie mogłam doczekać się procesu tworzenia :)
szmaragd zawiesza kryształek markiza 7x15

Z wielkim żalem rozstałam się z tym egzemplarzem - zwiastuje to wzmożoną produkcję ważek w najbliższej przyszłości ( już kiedy to pisze kolejna wymaga tylko wklejenia grzbietu ;) 

zawiesza owad ważka regulowana długość talizman

Kliknij aby zobaczyć cenę

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...