10 lipca 2017

Ametystowy żuczek

Oto lekka bransoletka w odcieniach fioletu, w której główną rolę gra oczywiście kryształ od Swarovskiego Scarab Bead Ametyst AB. Mały, zaledwie 12 mm żuczek, jest niezwykle efektowny, pokryty mieniąca się, metaliczną powłoką, spod której przebija fioletowa barwa kryształu.


Boki bransoletki tworzą poziome pasma drobnych koralików Toho prezentujących ametystowy kolor w różnych wydaniach. Metaliczny Metallic Ametyst, Silver-lined frosted Ametyst oraz blady Silver lined frosted med ametyst. 


Skarabeusz i koraliki wplecione są między sznurek nadający całości nieformalny, letni charakter w neutralnym cielistym kolorze. Sam sznurek jest bardzo wysokiej jakości, produkowany w Brazylii, nie mechaci i wygląda estetycznie nawet po długim czasie użytkowania. Bransoletka ma regulowaną długość a końcówki sznurka ozdobione są kilkoma większymi koralikami.


Żuczek Ametystowy cudnie błyska się na nadgarstku.


Kliknij, aby zobaczyć cenę

1 komentarz :

  1. Magia miłosna jest terminem używanym do opisania różnych praktyk, rytuałów i zaklęć, które mają na celu wywołanie lub wzmocnienie uczucia miłości między dwiema osobami. Praktyki te często bazują na wierzeniach, że istnieją tajemnicze siły lub energie, które można wykorzystać, aby kontrolować lub manipulować uczuciami miłosnymi innych ludzi.

    Magia miłosna może przybierać różne formy, w zależności od kultury i tradycji. Niektóre popularne elementy magii miłosnej to zaklęcia, amulety, talizmany, eliksiry, czy rytuały, które mają na celu przyciągnąć pożądaną osobę, związać ją emocjonalnie lub nawet zmusić do zakochania się w kimś. Często w tych praktykach używa się symboli, ziół, kamieni, świec, a także słów i modlitw. Polecam https://astromagia.info

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...