22 lipca 2017

Kryształowe błyski - kolczyki

Drobne kolczyki z kryształów Swarovskiego Scarab Bead Crystal AB. Zawieszone są biglach włoskich ze srebra i są świetnym uzupełnieniem sznurkowych bransoletek. Ten egzemplarz stworzony z myślą o siostrze - mam nadzieję, że spełni oczekiwania. Kryształki swobodnie się obracają pokazując przejrzyste brzuszki. Na początku myślałam tylko o tym, jak je unieruchomić ale później dostrzegłam ich obustronny urok. Ślicznie minią się przyciągając wzrok.






1 komentarz :

  1. Magia miłosna to termin używany w różnych kontekstach i kulturach, ale ogólnie odnosi się do praktyk, rytuałów lub zaklęć mających na celu wywołanie lub wzmocnienie uczucia miłości między dwiema osobami. Magia miłosna jest często związana z wierzeniami w nadprzyrodzone moce lub siły, które mogą wpłynąć na życie miłosne.

    Praktyki magii miłosnej mogą być różnorodne i obejmować rzeczy takie jak zaklęcia, amulety, eliksiry, czy rytuały. Niektóre osoby wierzą, że te praktyki mogą pomóc przyciągnąć do siebie wymarzoną osobę, utrzymać już istniejący związek lub przywrócić utraconą miłość. Warto zaznaczyć, że magia miłosna jest kontrowersyjna i nie ma naukowego dowodu na to, że takie praktyki są skuteczne. Polecam https://astromagia.info

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...