21 lipca 2017

Głębia koloru

W tych małych kolczykach można zatonąć. Kryształ Swarovskiego ma intensywną różową barwę i pokryty jest półprzejrzystą niebieskawą powłoką, która pojawia się i znika zależnie od kąta padania światła. Jeśli przymknąć jedno oko, a drugie zbliżyć do powierzchni kryształka, cały świat odbija się i wygląda magicznie. W takie wędrówki w wyobraźni bawiłam się, kiedy jako dziecko dorwałam się do szkatułki babci.


Mały kryształek opleciony jest w drobniutkie koralki, które mocno przylegają do jego krawędzi. Jeśli się przyjrzysz, zobaczysz ich odbicie :) Znajdziesz tu cylindryczne Toho treasure Metallic Amethyst Gun oraz 15o Metallic Dragonfly. Kryształki są wklejone w bazy ze srebra. Średnica kolczyka to 1,5 cm.


Przy zakupie kryształków musiałam pokonać pewną cząstkę siebie, która wołała 'weź te granatowo-zielone', bo to bliższe mi kolory. Ale, gdybym zawsze jej słuchała, to, co widzicie na blogu, byłoby bardzo mało zróżnicowane. A Ty często robisz takie małe kroczki poza swoją kolorystyczną strefę komfortu? ;)


Dla ciekawskich dodam nazwę kryształu Swarovskiego Fuchsia Glacier Blue F 12mm. Muszę tu zaznaczyć, że niebiesko-fioletowa powłoka jest nakładana przez niezależną firmę (nie przez producenta kryształu).

Kliknij, aby zobaczyć cenę

1 komentarz :

 1. Magiczne kryształy, często nazywane również kryształami energetycznymi lub kryształami uzdrawiającymi, to kamienie lub minerały, które są używane w różnych praktykach ezoterycznych, duchowych i holistycznych ze względu na przypisywane im właściwości energetyczne, uzdrawiające lub magiczne. Magiczne kryształy mają swoje korzenie w różnych kulturach i tradycjach na całym świecie i są często używane do różnych celów, takich jak uzdrawianie, ochrona, medytacja, czy manifestowanie intencji.

  Oto kilka przykładów popularnych magicznych kryształów i ich przypisywanych właściwości:

  Ametyst: Jest często używany do uspokojenia umysłu, poprawy intuicji i podnoszenia wibracji duchowych.

  Kryształ górski: Uważany jest za oczyszczający kamień, który pomaga usuwać negatywną energię i wzmacniać pozytywne wibracje.

  Roztocze kryształowe: Stosowane są w medytacji, by ułatwić koncentrację i rozwijać jasnowidzenie.

  Różowy kwarc: Jest kojarzony z miłością i współczuciem oraz używany do promowania harmonii w relacjach miłosnych i rodzinnych.

  Czarny obsydian: Uważany jest za kamień ochronny, który pomaga ochronić przed negatywną energią i negatywnymi wpływami.

  Chalcedon: Pomaga w komunikacji i wyrażaniu myśli oraz wspiera zdolności artystyczne.

  Kryształ kwarzu: Jest uważany za "wszystkochroniący" kamień i jest często używany do wzmacniania intencji w różnych dziedzinach życia.

  Warto podkreślić, że przypisywane właściwości magicznym kryształom są często subiektywne i oparte na wierzeniach oraz tradycjach. Nie ma naukowych dowodów potwierdzających, że kryształy posiadają magiczne właściwości. Niemniej jednak, wiele osób uważa, że korzystanie z magicznych kryształów może pomóc w osiągnięciu równowagi energetycznej, relaksie, medytacji i duchowym rozwoju. Warto podchodzić do tych praktyk z otwartym umysłem i rozważać je jako formę duchowego wsparcia. Polecam https://laguna.augustow.pl

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...