19 października 2017

Leśne kamyki

Jakiś czas temu odkryłam śliczne, kwadratowe, czeskie koraliki od CzechMates Tile. Kwadraciki te są dość grube, przez co tworzy się z nich przyjemnie ciężkie bransoletki - forma prezentowanej dziś bransoletki została przeze mnie wykonana już wcześniej, w wersji light. Tu (klik) można zobaczyć kwadratowe koraliki w wersji cieniutkiej i lekkiej. 


Jednak szklane kwadraty urzekły mnie nie tyle swoim kształtem, co wzorem. Nieregularnie nakrapiane przypominają kamień naturalny. Każdy koralik jest przez to unikatowy. Z dostępnej palety dobrałam właśnie te naturalne kolory, odcienie brązu, beżu, szarości i czerni. Jednocześnie są gładkie, a ich powłoka jest szklana i ładnie odbija światło. Zupełnie jak mokre kamyczki znalezione na plaży. 


Ponieważ bransoletkę tworzyłam na życzenie osoby bardzo praktycznej, nie mogło być mowy o innym zapięciu niż magnetyczne. Znalazłam tylko takie w kolorze srebra, choć marzyłam o jakimś starym mosiądzu. Zapinka w kształcie serduszka ma te zaletę, że jest dość płaska - rzadko spotykana cecha takich półfabrykatów. 


Płaska bransoletka dwukrotnie owija się wokół nadgarstka i mierzy 35cm. Dla dociekliwych kolorki koralików z linii Picasso, które wykorzystałam: Ivory Travertine, Lemon Travertine, Black Opaque Travertine, Chalk White Travertine, Alabaster Dark Travertin. 


Czy zdjęcia z trawami nie wyszły magicznie? Mnie tak się podobają, że uraczę was jeszcze jednym :)


Kliknij, aby zobaczyć cenę

2 komentarze :

  1. Łał! Cudne zdjęcia! Więcej takich ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czyżby to nowy makro obiektyw już dotarł i robi takie cuda ..? :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...