26 sierpnia 2017

Magiczne Khaki

Urzekła mnie piękna barwa maleńkich kwadracików. Do tego stopnia, że zamówiłam je bez jakiejś sprecyzowanej wizji ich wykorzystania. Jak zwykle w takich wypadkach bywa, przeleżały i czekały na powiew jakiegoś natchnienia, które okazało się nową dla mnie techniką. Między dwa brązowe sznurki wszyłam małe kwadraciki na przemian z drobnymi, okrągłymi koralikami.

Handmade wrocław artystka projekt własny

Maleńkie przejrzyste Toho mienią się tak bajecznie, że w większej liczbie byłyby zbyt cukierkowe. Świetnie natomiast komponują się z lekko tylko mieniącymi się, matowymi płytkami o stonowanej barwie. Bransoletka ma 36 cm długości, dwukrotnie owija się wokół nadgarstka. Pojedynczy pasek jest dość wąski, ma 0,5 cm szerokości.

ręcznie wykonana bransoletka

Bransoletka jest lekka i stanowi minimalistyczną ozdobę nadgarstka. Zapinana jest na owalny guzik z hematytu i posiada dwa stopnie dopasowania. Guzik z ciemno-złotym rantem sam w sobie stanowi ciekawą ozdobę. Całość jest w zupełnie innym stylu niż dotychczas wykonywane bransolety, z czego bardzo się cieszę. 

Wygodna bransoletka handmade rękodzieło

Dla ciekawskich dopiszę jakie koraliki zostały wykorzystane tym razem. Toho 11o Gold-Lined Rainbow Aqua oraz Miyuki TILA Matte-Color Khaki Iris.

biżuteria ręcznie robiona wrocław bransoletka

Kliknij aby zobaczyć cenę

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...