26 października 2017

Jesienne żuczki - kolczyki


Jesienne liście są cudnym dodatkiem do sesji zdjęciowych, zwłaszcza do takich maleńkich skarbów jakimi są kryształowe skarabeusze. Dziś chcę wam zaprezentować trzy pary minimalistycznych kolczyków wykonanych w trzech kolorach od Swarowskiego. Jeśli ktoś miałby ochotę na inne kolorki zachęcam do spojrzenia w post 'Systematyka żuczków', mam jeszcze kilka żuczków w niestandardowych kolorach.

Leśne żuczki

Niezwykłe żuczki w kolorze Scarabaeus Green, których metaliczna powłoka mieni się w kolorach rozlanej benzyny. Znajdziemy tu fiolety, zielenie a gdzieniegdzie błyśnie granatem.Kryształowe 

Bardzo delikatne kolczyki. Przejrzyste kryształy Swarovskiego, Crystal AB, pokryte są półprzejrzysta, metaliczną powłoką, mieniącą się w odcieniach lekkiego złota, pomarańczu i błękitu.Złote skarby

Klasycznie złote skarabeusze. Przejrzyste kryształki o lekkiej, bursztynowej barwie, pokryty metaliczną powłoką, o wiele mówiącej nazwie: Metallic Sunshine. Lśnią ciepłym złotym blaskiem.
Sztyfty kolczyków są ze srebra próby 925. W komplecie baranki ze srebra, które nie pozwolą wywędrować żuczkom z ich miejsca przeznaczenia.

Kliknij, aby zobaczyć cenę kolczyków

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...