12 stycznia 2018

Etniczne skarabeusze


Kilka bransoletek w podobnej kolorystyce. Ręcznie wykonane, niestety nie w odludnym i dzikim zakątku Afryki - trochę aspirują do stylu zamieszkujących tamtejsze tereny plemion. Jeśli są dalekie podróże, które mnie nęcą to są to właśnie takie pierwotne i piękne miejsca, nie tknięte przez cywilizację. Póki co takie marzenia zamieniam w kolorowe bransoletki.

Picasso Metallic Sunshine

Brzegi bransoletki to mix kwadratowych koralików Tila, w barwie beżu, turkusu, bursztynu i ciemnej czerwieni. Każdy nakrapiany impresjonistycznym, niepowtarzalnym wzorem, nadającym bransoletce jej etniczny styl. Wplotłam je między jasny, brązowy sznurek i mocno ozdobiłam dyndające się sznureczki. Po środku błyska złoty, kryształowy żuczek - z pewnością uwięził w sobie trochę tego afrykańskiego słońca.
Picasso Golden Shadow 

Skarabeusz, który urzekł mnie delikatnością. Kryształ jest przejrzysty o słomkowej barwie i tylko delikatny pobłysk białego złota, ozdabia jego pancerzyk. Dobrałam do niego jasny, cielisty sznurek, a między kwadratowe koraliki wplotłam jednolicie kolorowe, niebłyszczące Toho. Trochę ciemnego turkusu, matowego bordo, lekkiego beżu i przejrzystego bursztynu. Kilka większych koraliczków o mocnym, złotym blasku podkreśla lekką, metaliczną powłokę żuczka.
Picasso Jet AB

Żuczek mocno metaliczny, złoty z ciepłymi przebłyskami pomarańczu i granatowymi brzegami. Cienki sznurek w ciemnym odcieniu, ciepłego brązu. Słupki metalicznych koralików, w brązowo-złotym odcieniu, wplecione miedzy etniczne kwadraciki. To główne składniki tej bransoletki, dopełniają je większe koraliki, kolorowe i złote, dodane tu - tuż przy żuczku - i tam - na końcach regulujących obwód sznurków.
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...