15 lutego 2017

Noc polarna

Naszyjnik inspirowany jest nocnym niebem rozświetlonym przez zorzę polarną. Ten niezwykły  efekt uzyskałam dzięki czarnym, fasetowanym koralikom maźniętych metaliczną, mieniącą się wieloma barwami, powłoką. Część tych koralików ma zmatowioną powierzchnię, aby naszyjnik nie błyszczał za bardzo.

Toho opaque jet Fire Polish 4mm Jet Ab matte jet Ab czarny naszyjnik

Wykonany jest w całości techniką sznura tureckiego. Ten sposób szydełkowania jest okrutnie koraliko-żerny. Wydawało mi się, że zamówiłam koralików z okładem. Skończyło się na domówieniu, które i tak ledwie wystarczyło.

Toho opaque jet Fire Polish 4mm Jet Ab matte jet Ab

Naszyjnik wykonany jest z koralików Toho 11o Opaque Jet oraz Fire Polish 4 mm Jet AB i Matte Jet AB. Sznur wykończyłam elementami ze stali nierdzewnej o głębokiej, ciemnej barwie. Sznur szydełkowy ma 40 cm i dodatkowe 10 cm łańcuszka do regulacji długości. Spinany jest drobnym zapięciem - karabińczykiem.

Toho opaque jet Fire Polish 4mm Jet Ab matte jet Ab

Całość prezentuje się niezwykle urokliwie. Niebieskie, fioletowe i żółto-zielone błyski pojawiają się i znikają dając tajemniczy, migotliwy efekt. Naszyjnik może pięknie układać się na dekolcie lub delikatnie oplatać szyję.

Toho opaque jet Fire Polish 4mm Jet Ab matte jet Ab

I jeszcze zdjęcie na postaci. Czyż nie pięknie błyska?


Kliknij aby zobaczyć cenę

1 komentarz :

  1. Jak błękitne gwiazdy na czarnym niebie :) Zdjęcia piękne. Muszę go mieć! :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...