21 grudnia 2017

Poblask złota - trzy żuczki osobiste

Polowałam od jakiegoś czasu na te żuczki, bo nie były dostępne w żadnym polskim sklepie internetowym - czy to nie skandal? Teraz już skolekcjonowane, uwiązane w trzech niezwykłych bransoletkach. 


Serce każdej z nich to kryształowy skarabeusz od Swarovski Elements Scarab bead Golden Shadow. kolor mają niezwykły - przejrzysty, lekki bursztynek o półprzejrzystej złoto-srebrnej, metalicznej powłoce od strony pancerza i transparentny od brzuszka.

Satynowe złoto

Boki tej bransoletki to kwadratowe koraliki od CzechMates Tile w kolorze satynowego złota i nakrapianego brązu oraz złote, okrągłe kuleczki czyli Toho 8o.


 

Delikatny beż

Niezwykle delikatna forma i kolorystyka bransoletki. Więcej w niej sznurków niż koralików :) Niemniej kilka beżowych, nakrapianych Tile to śliczny dodatek do kryształowego żuczka.Mozaika ciepłego złota

Zestawienie lekkiego, jasnego żuczka z ciemnym sznurkiem to kontrast, który dosłownie "zrobił" tę bransoletkę. Urocza mozaika w ciepłych, złotych kolorach również świetnie współgra i wydobywa blask pancerzyka skarabeuszka.
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...