29 grudnia 2017

Bursztynowe wachlarze

Prezentowane kolczyki poswatały dość przypadkowo. Ot wysypałam zawartość moich koralikowych pudełek na stole (zajęłam tym samym całą powierzchnię blatu) i zaczęłam coś dobierać. Zmodyfikowałam trochę wzór wcześniej pokazywanych wachlarzy- dodałam jeszcze jeden pośredni rozmiar koralików. Znajdziemy tu więc nie tylko Toho w rozmiarach 15o, 11o, 8o i 6o ale i dodatkowy pasek czerni z koraliczków w rozmiarze 12o. Taka modyfikacja wpłynęła na kształt kolczyków - układają się bardziej w krople niż w okrąg.

Eksperyment nie do końca mnie przekonał i samotna próbka spędziłaby resztę swojego żywota na dnie szuflady. Na szczęście mam siostry :D I szczęśliwie jedna z nich szukała natchnienia na urodzinowy prezent. Popatrzyłam innym okiem na koralikową ozdóbkę. To co mnie wydawało się wadą, ktoś inny uznał za zaletę. Szybko dałam się przekonać i dokoralikowałam drugą sztukę.

Kolczyki zawiesiłam na otwartych biglach ze srebra. Dla ciekawskich lub jak ja doceniających pewną romantyczność nazw, japońskich koralików podaję ich nazwy: Gold Lustered Dark Chocolate Bronze, Hybrid Jet Picasso, Opaque Oxblood, Silver Lined Frosted Smoky Topaz, Transparent Root Beer oraz Bronze.

Do urodzinowych kolczyków powstała jeszcze bransoletka... ale o niej w następnym poście ;)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...