21 września 2017

Kryształowa sówka


Zostałam kompletnie oczarowana przez koralikową sówkę autorstwa Weroniki Kaczor (to ta od ważek ;) Wiedziałam już, że nie spocznę póki takiej nie wykonam. Z trudem znalazłam sporej wielkości kryształek, który miał tworzyć brzuszek. Do niego dobrałam okrągłe 12-milimetrowe rivoli od Swarovskiego w barwie Blush Rose. Choć nie przepadam za różem ten niezwykle delikatny odcień pozytywnie mnie zaskoczył. Kolor leciutko wpada w brzoskwiniową barwę - jeden z tych nie do opisania, można go ujrzeć po zachodzie słońca.


Pierwszy raz miałam okazję pracować z tak różnorodnymi koralikami przy jednym projekcie. Jako najdłuższe pióra - lotki - posłużyły koraliki Dagger 5x15 mm, za inne Dagger 3x10 mm. Bardzo wdzięcznie wyglądają pióra i wydatne brwi z  Precossia Chill. Konstrukcja skrzydeł natomiast to Superduo. Wszystko w odcieniach satynowego lub metalicznego srebra.

Broszka sowa koraliki srebrna

Sporych rozmiarów broszka jest szalenie efektowna, idealna do spinania szala lub chusty. Rozpiętość jej skrzydeł to 8 cm a długość od czubka brwi do końca ogona to 6,5 cm. Kryształek stanowiący brzuszek jest na prawdę sporych rozmiarów 32x17 mm. A Tu można obejrzeć pierwowzór.


Kliknij aby zobaczyć cenę

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...