15 września 2017

Skarby letniego słońca

Mój sezon na łapanie każdego promienia słońca niedawno się rozpoczął. Z wielkim smutkiem patrzę na coraz wcześniejsze zachody. Na takie właśnie dni, w których tęsknie za cudownym letnim czasem, stworzyłam bransoletki ze złotymi skarabeuszami. Te małe przyjacielskie żuczki są miłym dla oka pocieszeniem.

Żuczek skarabeusz robaczek kryształek handmade rękodzieło

Kryształowe skarabeusze od Swarovskiego w kolorze Metallic Sunshinne mienią się cudownym złotym blaskiem, lekko połyskując pomarańczem. Ich brzuszki są natomiast przejrzyste - w ślicznym bursztynowym odcieniu.

Metaliczny błysk

żuczek osobisty osobista biżuteria ręcznie robiona wrocław

Najbardziej słoneczna bransoletka, podkreśla ciepły błysk złotego pancerzyka. Wykorzystałam tu metaliczne, kwadratowe koraliki Tila oraz drobne, okrągłe Toho w ciepłych kolorach. Ułożona z nich mozaika rozpięta jest między jasnymi sznurkami w barwie słomy.

ręcznie robiona bransoletka ciepłe jesienne barwy słoneczna

Odcienie bursztynu

ręcznie robiona bransoletka koralikowa kryształek

Lekka bransoletka o ujmującym, choć prostym wzorze. Żuczkowi towarzyszą trzy, poziome pasma 2-milimetrowych koralików Toho w barwie ciemnego bursztynu, miodu i żółtej słomy. Uwiązany jest na sznurku w cielistym kolorze.

Ciepłe barwy żółty brązowy bursztynowy

Plażowe kamyczki

regulowana długość sznurki bransoletka rękodzieło

Bransoletka wykonana jest z czeskich koralików Squere w nieregularne, brązowe plamy - daje to cudny efekt kamienia naturalnego. Koraliki są w czterech kolorach, dwa odcienie beżu, brąz i czerń. Mają zaokrąglone krawędzie, które przywodzą na myśl kamienie wygładzone i wyrzucone przez morze. Żuczek wraz z kwadracikami nawleczony jest na poliestrowy sznurek w kolorze khaki.

Handmade bransoletka biżuteria wyroby ładne rzeczy przedmioty

Każda bransoletka ma regulowana długość dzięki krótkiemu splotowi makramy. Sam sznurek jest bardzo wysokiej jakości, nie strzępi się i nie siepie. Ładnie się prezentuje nawet po długim okresie użytkowania.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...