30 grudnia 2016

Satyna i Iris

Kolejny krótki naszyjnik, wykonany techniką sznura szydełkowo-koralikowego na 5 koralików w rzędzie, z koralików w rozmiarze 8o. W tym rozmiarze na pewno są Toho Metallic Iris Brown, bo do drugiego koloru pewności nie mam. Są to zdobyczne koraliki Preciosa, nie były za dobrze opisane, ale podejrzewam kolor Matte Metalic Gold.

sznur na 5 koralików w rzędzie toho 8/0 preciosa brąz gold matte naszyjnik

Na pierwszy rzut oka może wydawać się że koralki są ułożone losowo, nic bardziej mylnego! Są to dwie spirale, w kropki. Naszyjnik nie wyszedł gruby i ma koło 42 cm długości, wykończony magnetycznym zapięciem, w kolorze srebrnym, w które jest wklejony.

sznur na 5 koralików w rzędzie bronze matallic toho 8/0 naszyjnik preciosa

Koraliki Precioca są odrobinę mniej równe od Toho. Kształtem przypominają odrobinę spłaszczoną oponkę, jednak w efekcie końcowym, różnica jest  niemal niewidoczna. W sumie miałam nadzieję na trochę ciekawszy efekt niż regularny sznur.

matowy naszyjnik lekko błuszczący
Na powyższym zdjęciu widać refleksy jakie tworzą koraliki z gamy Metallic Iris. Uwielbiam ten efekt. Widać też, że złote koraliki mają wykończenie satynowe, natomiast brązowe błyszczą w tajemniczy sposób. To zestawienie koralików tak bardzo przypadło mi do gustu, że wypróbowałam kilka jego wariantów.

Kliknij aby zobaczyć cenę

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...