26 marca 2017

Czarno-biała bransoletka

Dostałam zamówienie na czarno-białą bransoletkę, składane w oparciu o naszyjnik Ametystowy splot. Nie odchodziłam więc zbytnio od wzorca, nie chcąc rozczarować przyszłej właścicielki. Wykonałam spiralny sznur szydełkowy z koralikami Toho w rozmiarze 8o. 

silver lined crystal PF galvanized aluminium

Białe koraliki wyglądają jakby były zamrożone, efekt taki dają koraliki Silver Lined Frosted, tu wykorzystałam barwę Crystal. Towarzyszą im oczywiście Opaque Jet oraz PF Galvanized Alumnium. Bransoletka zapinana jest na dość duży, przez co wygodny, karabińczyk i posiada krótki łańcuszek pozwalający na dopasowanie długości bransoletki.

spiralki

Elementy wykończeniowe są ze stali chirurgicznej, bardzo odpornej na śniedzenie. Zazwyczaj metale pokrywane są odporną na korozję warstwą, która jednak po dłuższym okresie użytkowania może się zetrzeć. Stal chirurgiczna charakteryzuje się tym, że powłoka jest samoodnawialna- tak w uproszczeniu można powiedzieć ;) Mam nadzieję że mój teść -z wykształcenia materiałoznawca- nie kryje twarzy w dłoniach i nie wzdycha kręcąc głową na moje "uproszczania" :D

spirale srebrna biała czarna

Kliknij aby zobaczyć cenę

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...