20 sierpnia 2017

Satynowy ślad

Cienkie naszyjniki z większych koralików mają ostatnio wzięcie. Na zamówienie powstał kolejny w beżowej tonacji. Wykorzystałam wiele różnych odcieni z pogranicza bieli i beżu - co tylko udało mi się znaleźć w koralikowej kolekcji. Mniej i bardziej połyskujące koraliki tworzą ciekawą kompozycję. Kiedy naszyjnik dostał się w ręce innego koralikowego rękodzielnika zaczęła się zabawa w odpowiednie zidentyfikowanie poszczególnych kolorów Toho. Inne osoby reagował normalniej i były wręcz zdziwione informacją o użyciu więcej niż dwóch kolorów ;)


Przez fragment beżowego naszyjnika przebiega delikatna spiralka z satynowo wykończonych, złotych koralików Matubo. Choć teoretycznie mają ten sam rozmiar co Toho są odrobinkę większe, przez co spiralka lekko uwypukla się na sznurze szydełkowo-koralikowym.


Naszyjnik mierzy 43 cm. Zapinany jest magnetycznie - szybko i wygodnie. A teraz coś dla koralikowych znawców. W sznurze wykorzystałam koraliki Toho 8o Opaque Light Beige, Gold Luster Cream, Ceylon Light Ivory, Opaque Luster Navajo White, Opaque Luster White.


Kliknij aby zobaczyć cenę

1 komentarz :

  1. Przepiękny!! I ten detal <3 Może też bym się pokusiła :)
    Anna S.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...