23 czerwca 2017

Z różem mu do twarzy

Oto kryształowy żuczek, który dobrze czuje się z mocno nasyconymi kostkami różu. Mowa tu o absolutnie prześlicznych koralikach Tila w kolorze Opaque Red Matted AB. Musisz wiedzieć, drogi czytelniku, że jestem zupełnie zaskoczona swoimi odczuciami co do tych małych kwadracików. Moda dziecięco-dziewczęca skutecznie zniechęciła mnie do jakiegokolwiek bardziej jaskrawego różu, a tu proszę, dobrowolnie wplatam ten kolor i efekt bardzo mi się podoba.

żuczek osobisty kryształek swarovski

Kryształowy Scarab od Swarovskiego mieni się odcieniami barwy brzoskwini i na krańcach wpada także w róż, który zostaje podkreślony przez nasycone tym kolorem płytki. Ciemne kwadraty i drobne, równe koraliki stanowią świetny kontrast i sprawiają, że ozdoba jest bardziej stonowana i gustowna.

niepowtarzalna bransoletka ręcznie robiona

Wykorzystany w bransoletce brazylijski sznurek, nie strzępi się i nie siepie, jest bardzo wytrzymały. W pobliżu żuczka nanizałam kilka złotych koralików, podobnie jak na końce sznurków służących do regulacji obwodu - mała rzecz, a dodaje całości jakiejś lekkości i uroku.

kryształowy skarabeusz swarovski

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...