20 stycznia 2017

Miód i fiolet

Oczarowały mnie piękne koraliczki barwy płynnego miodu. Przeźroczyste paciorki pokryte są delikatną, wielobarwną powłoką, która oczywiście wpływa na ich niewątpliwą atrakcyjność, jednak utrudnia zestawienie z innymi koralikami. Leżały sobie więc i czekały. W międzyczasie zamówiłam coś z mojej ulubionej - metalicznej gamy - i dostałam w prawdzie śliczne koraliki, aczkolwiek zupełnie różne od mojego wyobrażenia budowanego na zdjęciu. Po dobraniu tych kolorów, dodałam jeszcze ciemny brąz, który cienkim, kontrastującym pasmem ładnie je podkreśla.

toho 11 antique frosted bronze metallic amethyst hony comb

Koraliki w rozmiarze 11o tworzą cienki sznur szydełkowo-koralikowy. Wykorzystane kolory to Higher Metallic Amethyst, Transparent Rainbow Honey Comb oraz Frosted Metallic iris Brown. Sznur zapinany jest drobnymi, magnetycznymi końcówkami.

toho 11 antique frosted bronze metallic amethyst hony comb

Nowością jest też wzór, który daje podobny efekt do prezentowanych wcześniej spiral. Ma tę przewagę, że można wykorzystać więcej różnych koralików w cienkim sznurze. W przypadku spiral średnica naszyjnika musiałaby się powiększyć.

toho 11 antique frosted bronze metallic amethyst hony comb

Poniżej zdjęcie na modelce :)


Kliknij aby zobaczyć cenę

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...