3 stycznia 2017

Skromna elegancja

W listopadzie, zeszłego roku, wybrałam się na Wrocławską giełdę minerałów. Wybrałam się z masą pomysłów... i to był błąd, bo nie znalazłam nic z tego co sobie wymyśliłam. Oczywiście nie przeszkodziło mi to w zakupie rzeczy, których potrzeby, wcześniej sobie nie uświadamiałam. Wśród nich znalazły się dwa 40 cm sznury fasetowanych hematytów o średnicy zaledwie 3 mm. Dwa cieniutkie sznury, a mienią się tak tajemniczo i efektownie, że z trudem opanowałam moją chęć posiadania wszystkich. Długo myślałam nad doborem koralików. ostatecznie padło na przeźroczyste koraliki, które tylko środek mają pokryty złotym kolorem. Dzięki temu, błyszczą się delikatnie, jakby przez mgłę.

toho 11o Gold Lined Cystal sznur szydełkowo koralikowy

Szarpnęłam się i ten naszyjnik został wykończony posrebrzanymi końcówkami. Długość jest regulowana łańcuszkiem w zakresie 42-50 cm. Użyte koraliki są marki Toho, w rozmiarze 11o (jedyne 2,2 mm średnicy), kolor Gold Lined Cystal.

toho 11o Gold Lined Cystal sznur szydełkowo koralikowy

Wzór naszyjnika to dwie hematytowe spirale, oplatające sznur koralikowy, z przeciwnych kierunków. Hematyty są w odcieniu ciemnego złota i miedziano-brązowym. Fasetowane kulki minerałów są odrobinę większe od koralików i delikatnie uwypuklają się w sznurze szydełkowym.

toho 11o Gold Lined Cystal sznur szydełkowo koralikowy


W efekcie, choć naszyjnik jest skromny i delikatny, jest niezwykle elegancki, a uniwersalna kolorystyka gwarantuje łatwość zestawiania z różnymi kreacjami.

toho 11o Gold Lined Cystal sznur szydełkowo koralikowy

Na zdjęciu poniżej szur zapięty jest do połowy długości łańcuszka.


Kliknij aby zobaczyć cenę

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...