2 stycznia 2017

Potrójna

Jedną z tych drobnych, irytujących mnie rzeczy, są zapięcia od bransoletek. One uwielbiają się eksponować i nie bardzo chcą słuchać uprzejmych próśb o trzymanie się w mniej widocznych miejscach. W efekcie, zamiast cieszyć się ich urodą, ciągle poprawiam ich ułożenie. Tak więc, kiedy zobaczyłam drut pamięciowy, wiedziałam, że będzie to jakieś rozwiązanie moich zapięciowych problemów.

sznur szydełkowy toho 11o Higher-Metallic, Purple-Green Iris

Druty pamięciowe przy niezbyt brutalnym traktowaniu wracają do swojego kształtu - okręgu. Taki drut wsunęłam do środka sznura szydełkowego. Zakończenia wykonałam sama z jeszcze mniejszych koralików (tego samego koloru) ściegiem peyote. Koraliki 15o to półtora milimetrowe drobinki, a praca z nimi jest dla mnie miłym wyzwaniem ;)

sznur szydełkowy toho 11o Higher-Metallic, Purple-Green Iris

Sznur szydełkowy ma 54 cm długości w linii prostej. Zwija się w potrójną bransoletkę o średnicy 5,5 cm, która łagodnie dopasowuję się do nadgarstka. Jeśli jednak ktoś wolałby bransoletki luźniej oplatające nadgarstek, myślę, że nie byłoby problemu z jej delikatnym rozciągnięciem.

sznur szydełkowy toho 11o Higher-Metallic, Purple-Green Iris
Wykorzystane w niej koraliki (Toho 11o, Higher-Metallic, Purple-Green Iris) są jednymi z moich ulubionych. Mocno opalizują i stanowią mieszankę kilku odcieni zieleni i fioletu.

Kliknij aby zobaczyć cenę
Cena bransolety to 60zł
Prezentowany egzemplarz dostępny jest od ręki

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...